Home / Çanta / 2016 Erkek Çanta Modelleri

2016 Erkek Çanta Modelleri

2016 Erkek Çanta Modelleri

Çantalar hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılmaktadır. Kadınlar için çanta olmazsa olmaz iken, erkekler için çantanın olmaması genellikle önemsenmez.  Bunun sebebi erkeklerin çanta taşımaya gerek görecek kadar eşyalarının olmamalarıdır. Fakat genellikle memur ve iş adamlarına bakıldığında birçoğunun çantası vardır. Genellikle küçük boyutlu olan bu çantalara beyler tarafından önemli görülen eşyalar koyulmaktadır.

2016 erkek çanta modelleri’nde pek fazla renk seçeneği bulunmuyor. Genellikle koyu renklerin hakim olduğu erkek çantalarında farklı tarzlara hitap eden seçenekler bulunmaktadır. 2016 erkek çanta modelleri arasında beylerin sıklıkla kullanmak isteyecekleri çapraz askılı küçük çantalarda birçok farklı alternatif yer alıyor. Postacı çantası olarak da bilinen bu tarz çantalar özellikle lise ve üniversite öğrencileri tarafından ilgi görüyor. Defterlerini ve bazı gerekli eşyalarını elde taşımak yerine çantada taşımayı tercih edenler için özellikle bez çantalar oldukça ideal.  2016 erkek çanta modelleri arasında yer alan bez çantalar hem tarz hem de kullanışlı oldukları için hoşunuza gidecektir.

2016 erkek çanta modelleri arasında küçük elde tutulan çanta modelleri de bulunuyor. Bu çantalar genellikle öğretmen, iş adamı veya memurlar tarafından kullanılıyor. Bu çantaları içlerine telefonunuzu ve cüzdanınızı koyarak rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kullanışlılıklarının yanı sıra şık bir görünüm de sağlayan el çantaları ile hem kıyafetinizi tamamlayabilir hem de el aksesuarı olarak da kullanabilirsiniz.

2016 Erkek Çanta Modelleri ve resim galerisi

siyah 2016 erkek çanta modelleri şık 2016 erkek çanta modelleri kullanışlı 2016 erkek çanta modelleri 2016 erkek çanta modelleri guard 2016 erkek çanta modelleri deri 2016 erkek çanta modelleri bsg 2016 erkek çanta modelleri luviva 2016 erkek çanta modelleri us 2016 erkek çanta modelleri el 2016 erkek çanta modelleri dolce 2016 erkek çanta modelleri yeni 2016 erkek çanta modelleri lbn 2016 erkek çanta modelleri
Vetrend.com – Moda, Giyim, Güzellik, Sağlık ve Yaşam » Çantalar

About dogan

Check Also

2016 En Güzel Çanta Modelleri

2016 En Güzel Çanta Modelleri Kıyafetlerin en güzel tamamlayıcıları olan ve bayanlar için vazgeçilmez aksesuarlardan ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir