Adriana Lima Vogue Eyewear’ın Marka Yüzü Oldu

Brezilyalı model Adriana Lima, Vogue Eyewear markasının 2015 ilkbahar – yaz kampanyasının yüzü oldu. Öncelikle genç ve moda sever bayanlara hitap eden reklam kampanyasında, tasarımlar güzelliğiyle dikkat çekiyor. Şık, çekici, güzel ve renkli tasarımların bulunduğu kampanyanın çekimleri de oldukça neşeli, renkli ve başarılı.

Tasarımların olduğu kadar Brezilyalı, güzel model Adriana Lima da kampanya çekimlerinde dikkat çekiyor.

Kampanyanın çekimleri Brezilya’nın mükemmel bir tatil beldesi olan Buzois’te gerçekleştirildi. Adriana Lima

kamagra oral jelly usa

, yüzü olduğu kampanyanın fotoğrafları için dünyaca başarılı fotoğrafçı Ellen von Unwerth’a poz verdi.

Kampanya fotoğraflarının çekimlerinde Adriana Lima, markanın en trend gözlüklerini kullandı. Adriana Lima, Vogue Eyewear yeni sezon kampanyasının 6 fotoğrafında bulunuyor.

Başarılı model Adriana Lima yüzü olduğu çekimlerin sırasında kampanya ile ilgili şu sözleri söyledi: “Vogue Eyewear reklam kampanyasını kendi ülkem olan Brezilya’da çekmek çok özeldi. Bu benzersiz koleksiyon canlı renkleri ve feminen dokunuşları ile her kadın ve her durum için son derece ideal”.

Adriana Lima bu sözlerle çekimlerden memnun kaldığı gibi koleksiyondaki tasarımları da oldukça beğendiğini belirtti. Adriana Lima’nın yüzü olduğu kampanyanım fotoğraflarını incelemek için galerimize bakabilirsiniz.

Yorum yapın