Moda Kulübü

Chanel 2015 İlkbahar-Yaz Makyaj Koleksiyonu

Chanel, giyim ve aksesuar koleksiyonlarının yanı sıra makyaj koleksiyonlarıyla da her sezon dikkat çekmeye devam ediyor. 2015 ilkbahar-yaz sezonu için hazırlanan Chanel İnci Beyazlatıcı koleksiyonu adeta büyüleyici bir makyaj sunuyor.

Chanel 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonunda parlak renklerin yer aldığı bir palet bulunuyor. Bu zengin palet canlı renkleriyle baharı müjdeliyor.

Koleksiyonda güzel beiges, hafif pembe ve tonları ve şeftali tonları bu baharın taze genç, ışıltılı ve taze bir enerji bahar enerjisi veriyor. Koleksiyonda parlak renkli rujlar makyaja canlı bir görünüm katıyor. Rujlarda turuncu ve pembe tonları ağırlıktayken

, göz makyajı için tasarlanan farlarda fildişi ve gri renkleri ön planda yer alıyor. Gri ve fildişi renkleriyle yapılan makyaj ile buğulu gözler çekicilik katıyor. Koleksiyonda pembe ve turuncu tonlarının ağırlıkta olduğu rujlara yine pembe tonlarındaki ipeksi allıklar eşlik ediyor. Enerjik bahar aylarının tüm kombin ve makyajımıza uyum sağlayabilecek tonlardaki ojeler koleksiyona damgasını vurur cinsten.

Koleksiyondaki ojeler pembe tonları, fuşya, gül kurusu ve yeşil tonlarındaki ojeler ön planda yer alıyor. Bahar aylarında Chanel’in hazırladığı 2015 ilkbahar-yaz makyaj koleksiyonu ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Exit mobile version