İpekyol’dan Zeynep Tosun İşbirliği

Baharın gelmesiyle birlikte katılmamız gereken özel gecelerin sayısıda artıyor. Düğün, nişan, mezuniyet, tören gibi özel gecelerde ne giyeceğimiz düşüncesi de bir hayli aklımızı karıştırıyor diyebiliriz. Sevilen marka İpekyol, yeni tasarımlarıyla 2015 İlkbahar-Yaz sezonunda işimizi kolaylaştırıyor.

İpekyol, yeni sezon için İstanbul haricinde Londra’da da koleksiyonlarını sergileyen Zeynep Tosun’la işbirliği yaptı. Başarılı tasarımcı Zeynep Tosun, İpekyol için 40 parçalık bir Couture koleksiyonu hazırlıyor. Zeynep Tosun’un el işi ağırlıklı abiye koleksiyonu bayanları kendine hayran bırakacak gibi görünüyor.

İpekyol’un ilk marka&tasarımcı işbirliği olan ve Nisan ayında İpekyol mağazalarında satışa sunulacak. Başarılı tasarımcının 40 parçalık bu koleksiyonu, ‘Eklektik, maskülen ve zıtlıkların harmanlanması’ olarak ifade ettiği kendi stilinden izler taşıyor.

Tasarımlarıyla her zaman bayanların beğenisini kazanmayı başaran Zeynep Tosun, İpekyol’a özel hazırladığı parçalar içinse ‘Kendi kadınımın içindeki Ipekyol kadınını yarattım. Tek bir kadının stiline odaklanmadan; zarif, romantik ve gösterişli feminen Ipekyol kadınını neşeli ve taze bir ruha büründürdüm.’ diyor.

Bu özel koleksiyon renkleriyle adeta bahar esintisini sergiliyor. Koleksiyonda somon, yeşil, nar çiçeği, kırmızı, mavi, sarı, bordo, lacivert ve ekru renklerdeki tasarımlar dikkat çekiyor. Ayrıca Zeynep Tosun’un İpekyol için hazırladığı bu abiye koleksiyonu krep, saten düşes, şifon, hayalet tül ve triko kumaşlardan oluşuyor. İpekyol ve Zeynep Tosun işbirliğiyle hazırlanan tüm koleksiyon Nisan’da İpekyol mağazalarında satışa sunulacak.

 

Yorum yapın