Street Style: Bahar Mevsimi!

kapak-resmi-street-syle-bahar-2015

Bir çok seçenekler vardır önümüzde..
Bunları seçmek, kendi tarzımızı yansıtmak bizim ellerimizdedir. Doyasıya rahat bir o kadar şık olmak artık çok kolay biz kadınlar için. Bahar mevsimin de birçok çeşitli kombinler yaparak sizler de ruhunuzu dışarı yansıtabilir, yeni açan çiçekleri özgürce teniniz de hissedebilirsiniz.

1- Kimonoları sadece bir pareo olarak görmekten ve kullanmaktan kaçınabiliriz. Sokak modasının vazgeçilmez unsurlarından birisi haline gelen kimono artık hem şık hem rahat.

kimono-1

2- Tabiî ki ilkbahar ve sonbahar’ ın vazgeçilmez ve en önemli parçası ‘deri ceket’ deri ceketimizi her alanda ve sıkça kullanabiliyoruz. Fakat özgürlüğünü ne derece kısıtlıyoruz? Hem rahat hem şık olan deri ceketlerimizden hiçbir zaman vazgeçiyoruz!

dericeket-1-

dericeket-2

3- Bahar ayının geldiğinin bir diğer habercisi ise çiçek desenli etekler ve pantolonlardır. Çiçek desenlerini seviyor ve her fırsatta kullanıyorsanız özellikle renkli desenleri tercih etmelisiniz. Sizi çok çarpıcı göstereceğine eminiz.

çiçek-desen-1

çiçek-desen-2

4- Bahar ve yaz kombinleri arasında olmazsa olmazlarımızdan biride t-shirt ve kot şort/etek uyumu. Rahatından ödün vermek istemeyenlerin en çok benimsediği sokak stili.

kot-şort-1

kot-şort-2-

5- Chambray gömlekler! Yazın habercisi olan bu gömlekler her kızın dolabında mutlaka olmalıdır. Özellikle kot şort ve kiloş etekler ile kombin edilmesi ‘chambray’ ınızı ortaya çıkaracaktır.

chambray-gömlek

6- Bu bahar daha canlı olmak isteyenler için önerimiz tek renk giymek. Örneğin; t-shirt ve eteğiniz aynı renk olabilir.

miroslava-duma-1

mira-duma-2-takım-tek renk.

mira-duma-3-takım-tek renk

7- Harem pantolonları bu bahar ve yaz aylarında değerlendirebilirsiniz. Oldukça ilgi çekici ve rahat olacağa benziyor!

harem-pants-1

harem-pants-2

harem-pants-3

 

Yorum yapın