Tek Parça Kombin: Jean Tulumlar

Her Yeşilçam filminin yakışıklı bir jönü, güzelliği dillere destan küçük hanımefendisi, sevecen dadısı, şapkası ve siyah takımı eksik olmayan bir şoförü,  beyazlara bürünmüş göbekli aşçısı ve tabi ki tonton tulumlu bahçıvanı eksik olmaz. Bahçıvan tulumu adı Yeşilçam’dan geliyor olabilir mi?

Harper's Bazaar page layout

 

Jean tulumlar, vingate olarak geçse de her daim sezonlarda var olmuştur ve çocukken birçoğumuzun gardırobunda yerini almıştır. Jean tulumlar, kombine göre değişken olsa da yaş aralığını aşağı indiren kıyafetlerdir. Tulumların içine giyinebilecek rengin, desenin sınırlaması yoktur. Paçalar katlanmış, renkli çoraplar ve spor ayakkabıyla rahatlık ön plana çıkmış spor bir kombin yapabilirsiniz.

tulum8tulum3

 

Jean tulumlar daha çok spor tarzda kullanılsa da farklı aksesuarlarla desteklendiğinde şık bir ortam için de oldukça güzel bir kombin olabilir. Şık bir kombinin en büyük yardımcısı tabi ki de yüksek topuklu ayakkabılardır. Bu kombini destekleyici saç, makyaj ve takılar devreye girer.

tulum4
tulum1

 

Jean tulumlar oldukça hoş bir stile ulaşmamızı sağlayabilen ve hiç eski de kalmayan bir parçadır. Tek bir parçayla ister şık, ister rahat ve spor bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

 

Yorum yapın