İstanbul Üniversite Modası

İstanbul Sokak Modası yerini bugünlerde İstanbul Üniversite Modasına bıraktı. Çünkü artık Bahar Şenlikleri start aldı, her okul kendine göre farklı farklı tarzları konuşturmaya başladı.

Peki Hangi okul, hangi Tarza sahip?

1- Bilgi Üniversitesi: Moda bölümünün de baya sağlam olduğunu bildiğimiz Bilgi’ nin kızları gerçekten bu işten anlıyor ve çok farklı kombinler, çok çarpıcı parçaları biraraya getiriyorlar. Bilgi Üniversitesinde benim gördüğüm bir kısım daha çok şıklıklarıyla diğer kısım ise daha çok farklılıklarıyla öne çıkmayı seviyor. Bilgi Üniversitesindeki kızların salaşlığın da bile bir marjinallik yakalamanız mümkün.

bilgi üniversitesi-1

c8812cbd-c528-4298-885c-2cc72e1c8cc4

2- Marmara Üniversitesi: Marmara Üniversitesi de daha çok bana farklılık çağrışımı yapıyor. Salaşlık Marmara’ lı kızlar için son derece önemli. Kısa kot montlar bu yaz çok revaçta ve burda uzun elbise, sneakers hepsi bir arada çok güzel bir uyum oluşturmuş.

Marmara üniversitesi-1

3- İstanbul Üniversitesi: Burdaki kombinin adı: cesaret, Gömleğin deseniyle, kazağın kombini genelde cesaret edilmez ama gayet güzel durmamış mı?istanbul üniversitesi4- İstanbul Ticaret Üniversitesi: Burdaki kombine baktığımızda tam olarak renk uyumunu görüyoruz.

istanbul ticaret5-Yeditepe Üniversitesi: Bilkent’ in İstanbul şubesi diye bilinen Yeditepe kızları da bu konuda başarılı. Asil seçim siyaha seçtiği altın rengi aksesuarları ve kahve tonlarındaki çantasıyla gayet hoş görünüyor.

yeditepe

 

 

Yorum yapın